Saba Rock


Saba Rock


Dominantou loga je symbol kotvy, která kopíruje tah ampersandu (symbolu &).

Pro Saba Rock jsme vytvořili design nového webu i s kódováním.Důležitou součástí naší práce bylo propsání vzniklé vizuální identity do architektury a interiérů resortu.Legenda Karibiku pod novou vlajkou

Na konci listopadu 2021 se všem cestovatelům, jachtařům, potápěčům, kitesurferům i turistům znovu otevřel ikonický resort Saba Rock na Britských Panenských ostrovech. Současně s tím byl spuštěn i nový web, který je stejně jako logo a kompletní vizuální identita dílem Dynama.

Saba Rock založil již v šedesátých letech 20. století legendární potápěč a lovec pokladů Bert Kilbride (1914 – 2008), přezdívaný Poslední pirát z Karibiku. Z ostrůvku velikosti půlky fotbalového hřiště se stalo kultovní místo, kde se dalo zakotvit na drink, večeři, víkend, líbánky nebo třeba na celý život. V roce 2017 ho však hurikán Irma prakticky smetl do moře, stejně jako celou oblast Virgin Gorda.

Díky vstupu silného investora a zapojení architektonického ateliéru ADR se podařilo resort znovu vybudovat. Navzdory orientaci na náročné klienty si uchoval svůj nezávislý charakter. Touha po dobrodružství, zážitcích a zábavě se prostřednictvím moderního “razítkového” vizuálu promítá jak do interiérového designu, orientačního systému a merchandisingu, tak do samotného webu.

Jeho srdcem je interaktivní 3D model ostrova, který umožňuje objevit bohatou nabídku “sabarockerských” aktivit. Fotogaleriie představuje restauraci, bar, pokoje i apartmány, stejně jako zázemí pro vodní sporty nebo malé námořní muzeum s poklady vylovenými Bertem z nedalekých vraků. Samozřejmostí jsou stylově zpracovaná menu, nápojové a vinné lístky i možnost rezervace stolu či pokoje.

Z celé prezentace dýchá vysoký standard, ale také uvolněná a přátelská atmosféra, která zve k návštěvě. Pokud se někdo chystá zakotvit své srdce v Karibiku, lepší místo nenajde.