CSG Výroční zpráva a Zpráva o udržitelnosti 2022

CSG Výroční zpráva 2022

Průmyslově-technologický holding CSG (Czechoslovak Group), který v minulém roce posílil svou pozici na mezinárodním trhu díky akvizici legendární italské značky Fiocchi, si v Dynamu nechal vytvořit již druhou výroční zprávu. Rok 2022 byl pro společnost, jejíž těžiště leží v obranném průmyslu, zlomový, protože její strategický význam se ukázal po Ruské invazi na Ukrajinu.

Komunikační téma Výroční zprávy 2022 “Zaostřeno na…” volně navazuje na téma předešlé zprávy “Náš svět se točí kolem…”. Na každé předělové straně se zaměřujeme na jednu z charakteristických vlastností společnosti a jeden z klíčových produktů, který danou vlastnost reprezentuje. Předělovým dvoustranám vždy dominují modro-červeně tónované fotografie detailů produktů, které jsou doplněné o výrazné červené akcenty a charakteristiku výrobku.
CSG Zpráva o udržitelnosti 2022

CSG (Czechoslovak Group) si od Dynama nechala zpracovat historicky první Zprávu o udržitelnosti, která volně navazuje na předcházející Zprávu o nefinančních informacích z roku 2021.

Na předělových stranách jsou prezentovány klíčové události či milníky ze života společnosti v loňském roce. A tak se dozvídáme, že CSG například pomáhala Ústavu hematologie a krevní transfuze v boji proti leukémii nebo že zapůjčením vrtulníku a hasičských vozů Tatra pomáhala s hašením požáru v Českém Švýcarsku.My v Dynamu věříme v sílu značek, kvalitní design a efektivní komunikaci.