O nás

Kdo jsme

 

Dynamo design je firma specializovaná na branding, grafický design a vizuální komunikaci. Díky dlouholetým zkušenostem, unikátní metodologii a kreativnímu týmu zaujímá výjimečné postavení na českém trhu.

 

My v Dynamu věříme v sílu značek a význam designu. Design chápeme jako výrazný fenomén, který má nejenom zaujmout, ale také dokonale sloužit. Výsledky naší práce nejsou dílem náhody, jde o koordinovaný proces, vyžadující kreativní myšlení, teoretické znalosti a zkušenosti.

 

Mezi naše klienty patří nadnárodní společnosti, střední a malé firmy, ale i státní a kulturní instituce. Naším posláním je napomáhat jim v jejich trvalém rozvoji a prosperitě.

 

 

 

Jak přemýšlíme

 

Žijeme v době, kdy se stírají rozdíly mezi jednotlivými produkty a službami, o volbě často rozhodují emocionální kritéria. Lidé kupují značky (brandy), chtějí slyšet jejich příběhy a věřit jim.

 

Značka může mít mnoho různých podob, důležité ale je, co si myslí zákazník. Budování značky je mnohovrstevný proces, který je třeba promyšleně řídit a koordinovat.

 

Co dokáže design

 

Design je jednou z nejdůležitějších součástí brandingu.

 

Design a vizuální stránka zásadně ovlivňují celkovou image.

 

Kvalitní design může být impulsem k nákupu zboží či výběru dodavatele a stát se rozhodující přidanou hodnotou. Jedinečný a  promyšlený design tak dokáže být zásadní konkurenční výhodou.

 

Špičkový design umí zmnohonásobit obchodní úspěch firmy.

 

 

 

Jak pracujeme

 

Naše práce je postavena na dlouhodobě prověřené metodologii, výsledky vznikají dle předem stanoveného řízeného procesu.

 

Při zpracování projektů pronikáme do zákonitostí daného oboru, analyzujeme současné postavení na trhu a definujeme budoucí positioning.

 

Znalost problematiky, důkladná příprava, kreativní myšlení a neotřelé nápady jsou předpokladem úspěšného výsledku.

 

Náš postup na projektech

 

1. Analýza

2. Positioning

3. Design strategy

4. Kreativita

5. Realizace a implementace